Společnost Andrew Corporation, světová jednička v oblasti komunikačních produktů a systémů, otevřela v České republice svůj nový výrobní závod na výrobu základnových anténních stanic pro mobilní operátory v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Nový výrobní závod společnosti Andrew, který byl otevřen v Brně, výrazně přispěje k posílení přítomnosti společnosti Andrew v Evropě, a umožní společnosti Andrew lépe uspokojovat požadavky svých zákazníků v tomto regionu. Nový výrobní závod je úzce napojen na vývojové centrum společnosti pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky, které firma Andrew otevřela v roce 2005 ve Skotsku, s cílem navrhovat takové výrobky a řešení, která budou splňovat požadavky tohoto regionu na design, kvalifikační zkoušky a systémové specifikace služeb.

John DeSana, ředitel Divize anténních a kabelových produktů firmy Andrew Corporation, řekl: "Expanze výrobních kapacit do Evropy přinese společnosti Andrew možnost nabídnout našim mnoha místním zákazníkům vysoce kvalitní výrobky a technickou podporu. Nyní jsme tedy na tomto důležitém trhu ještě více navýšili naše investice. Díky tomu je nyní pro naše zákazníky, kterým dodáváme anténní základnové stanice, mnohem snazší navštívit náš výrobní závod a seznámit se s našimi špičkovými výrobními a zkušebními metodami."

V současné době je v našem výrobním závodě v Brně - Slatině o ploše 1.850 čtverečných metrů, který jsme si nechali postavit na zakázku, zaměstnáno přibližně 50 lidí. Budova je postavena tak, aby bylo možné snadno zvýšit naši výrobní kapacitu až na trojnásobek její aktuální hodnoty, s tím, jak poroste poptávka po základnových stanicích v tomto regionu. Společnost Andrew má tedy nyní v České republice 2 výrobní závody, přičemž ten první, na výrobu kabelových a mikrovlnných antén se nachází v Modřicích u Brna, asi 10 kilometrů od našeho nového závodu.

Nový výrobní závod v Brně vyrábí kompletní sortiment anténních základnových stanic Decibel (R), včetně antén pro malé a velké šířky pásem, jednopásmových antén 2,5G a 3G, dvoupásmových antén a třípásmových antén a antén vybavených maskovacími systémy. Všechny elektrické antény vybavené automatickým naklápěcím systémem jsou kompatibilní se systémem dálkového naklápění antén Teletilt (R) od firmy Andrew.

O společnosti Andrew Corporation

Společnost Andrew Corporation (NASDAQ:ANDW) navrhuje, vyrábí a dodává moderní řešení a zařízení pro globální komunikační infrastrukturu. Firma svá zařízení a řešení dodává mobilním operátorům a výrobcům zařízení pro mobilní sítě ve 35 zemích celého světa. Společnost Andrew (http://www.andrew.com), která byla založena v roce 1937 a sídlí ve Westchesteru (Illinois), patří mezi 500 největších amerických společností dle žebříčku agentury S&P.

Decibel a TeleTilt jsou registrovanými ochrannými známkami firmy Andrew Corporation.

Upozornění na výhledová prohlášení

Některé informace v této tiskové zprávě jsou výhledovými prohlášeními. Upozorňujeme naše akcionáře i ostatní investory, že výhledová prohlášení podléhají určitým rizikovým faktorům. Mezi faktory, které mohou způsobit, že se skutečné finanční výsledky naší společnosti budou lišit od původních očekávání, uvedených ve výhledových prohlášeních, patří například: náklady na materiál, schopnost společnost úspěšně integrovat nové akvizice do stávajících struktur firmy a využít očekávaných synergií ke snížení nákladů, vliv konkurenčních výrobků a jejich cen, ekonomické a politické podmínky, které mohou ovlivnit schopnost našich zákazníků financovat nákupy našich výrobků a služeb, schopnost naší společnosti dosáhnout očekávaných úspor nákladů ve výši uvedené v našich programech na úsporu nákladů, fluktuace směnných kurzů, načasování našich plateb a tržeb, poptávka koncových zákazníků po službách bezdrátové komunikace, ztráta jednoho nebo několika významných zákazníků a další obchodní faktory. Doporučujeme investorům, aby si také přečetli přehled rizikových faktorů, které najdete ve zprávách naší společnosti, jež podáváme Komisi pro cenné papíry (SEC).

Contact Us

Andrew Corporation
Kontakty pro média:
Barbara Ghiniová
Telefon: +39 0546 697139
nebo
Rick Aspan
Telefon: +1-708-236-6568
E-mail: publicrelations@andrew.com
nebo
Kontakt pro investory:
Scott Malchow
Telefon: +1-708-236-6507