HICKORY, NC, 26 Haziran 2012: BT yöneticileri, ağlarının verimini en üst düzeye çıkarabilmek için kritik parametreleri elde etmeye ve izlemeye değer verirler.  Bu önemli ihtiyacın farkında olan ve iletişim ağları içinaltyapı çözümlerinde küresel bir lider olan  CommScope, Inc., SYSTIMAX® imVision™ Altyapı Yönetim çözümünü ürününüpiyasaya sürdü.

 Yeni web tabanlı imVision System Manager 7.0 yazılım platformunu ve yeni imVision Controller’ı içinde barındıran imVision çözümü, BT yöneticilerine,  SYSTIMAX iPatch® akıllı panellerini kullanan fiziksel katmanın en gelişmiş akıllı yönetimiyle, altyapıları üzerinde eşsiz bir kontrol sağlıyor.   Yöneticiler ayrıca, devrimsel renkli dokunmatik ekranlı imVision Controller ve imVision System Manager 7.0 yazılımıyla yönetilen akıllı panel ve rafları kullanarak, altyapının yönetimini elinde bulunduruyor.

imVision çözümü, eşsiz “düzeltirken takip et” özelliğini kullanarak BT çalışanlarına hareketler, eklemeler ve değişimler esnasında gerçek zamanlı, uçtan uca devre bilgilerini görme olanağı tanıyor.  Teknisyenler ve BT yöneticileri artık bilgisayarlar ve sunucular, kablosuz erişim noktaları, IP telefonlar, IP kameralar, ağ yazıcıları, yönetilen anahtarlar ve PDU’lar gibi uç aygıtların bağlanırlık değişimlerinin hız ve doğruluğunu küresel olarak tek bir konumdan geliştirme olanağına sahip.

CommScope Girişim Ürün Grubu Yönetimi kıdemli başkan yardımcısı George Brooks,“Yöneticiler ağların güvenlik, işlem verimliliği ve enerji yönetimi gibi belirli alanlarında hızlı ve kolay kontrol istediklerinden, ağda akıllı altyapı kurmak endüstride olağan bir hal alıyor,”diye konuştu. “Güvenilen bir danışman olarak CommScope şimdi BT yöneticilerine, bir yandan onları geleceğin ağ taleplerine hazırlarken bir yandan da küresel ağlarının hassas ve kolay yürütülebilir canlı bir görüntüsünü sağlayan eksiksiz bir çözüm sunuyor.”

Yeni imVision controller BT çalışanlarına, herhangi bir raf ya da kabinden parmaklarının ucuna gelen, uçtan uca ağ görünürlüğü sağlayan istisnai bir işlevsellik sunuyor.  Web tabanlı imVision System Manager yazılımı aynı zamanda yöneticilere, tüm fiziksel ağı tek bir merkezi konumdan izleme ve kontrol etmenin yanı sıra, görüntüleme olanağı da veriyor. imVision çözümü işletim verimliliğini artırıyor, tüm ağda daha sıkı güvenlik sağlıyor, değişim yönetimini iyileştiriyor ve bağlı aygıtların gerçek zamanlı konumlarını takip ediyor.

Brooks ,“Bir zamanlar fiziksel katman bağlanırlığının gerçek zamanlı izleme ve yönetimiyle otomatize edilmiş bir düzeltme yönetimi olan şey şimdi, tüm BT hizmet altyapısına entegre olmuş konumsal hizmetleri olanaklı kılan bütünsel bir çözüm haline geldi,” sözlerini ekledi.  “Fiziksel katmana yönelik bu vizyon BT uzmanlarına, kör noktaları çabucak ortadan kaldırma, fiziksel katman ihlallerini anında tespit etme, yerini belirleme ve ağ içindeki tüm hareket ve değişimleri sürekli izleme kabiliyetiyle, ağlarının güvenliğini garantiye alma olanağı veriyor.” 

imVision Altyapı Yönetim Çözümü, müşterilere altyapıları için çözümler tasarlama ve harekete geçirmede yardımcı olan CommScope’un Yaşayan Altyapıyaklaşımının bir parçası olarak bütünleyici bir rol oynuyor.imVision ile müşteriler altyapılarına zeka inşa edebilirler ve platformlarını gelecekteki değişikliklere uyum sağlayacak biçimde harekete geçirip geliştirebilirler.

 —SON—

SYSTIMAX ve iPatch tescilli ticari markalardır ve imVision, CommScope, Inc.’in bir ticari markasıdır.

 CommScope Hakkında

CommScope (www.commscope.com) dünyanın en iyi tüm iletişim ağlarında fiilen rol oynamıştır. Biz, insanları ve evrim geçiren teknolojileri birleştiren altyapıyı yaratırız. Uçtan uca çözümlerden oluşan portföyümüz müşterilerimizin yüksek performans gösteren kablolu ve kablosuz ağlarını kurarken gereksinim duyduğukritik altyapılarıiçerir.   Teknoloji ne kadar değişse de bizim hedefimiz aynıdır:  müşterilerimizin daha hızlısını ve daha iyisini yaratmasında, yenilik geliştirmesinde, tasarlamasında ve inşa etmesinde yardımcı olmak. Evde, işte ya da yolda, yaşam işi için ağları birleştirmeyi ve geliştirmeyi hiçbir zaman bırakmayacağız. 

 Haber Basın İletişimi:

Joseph P. Depa III, CommScope
+1 828-431-9803 ya da publicrelations@commscope.com

 Finansal İletişim:

Phil Armstrong, CommScope
+1 828-323-4848

Bu basın bülteni, gelecekteki olaylara dair bazı varsayımlara olduğu kadar şu anda yönetim için ulaşılabilir olan bilgilere ve yönetimin inanışlarına dayanan ileriye dönük ifadeler içermektedir. İleriye dönük beyanlar bir performans garantisi değildir ve fiili sonuçların, maddi olarak şu an beklenenden daha farklı gerçekleşmesine yol açabilecek bazı belirsizliklere ve diğer bir takım etmenlere tabidir.  İleriye dönük beyanları sunarken firma yeni bilgiler, gelecekteki olaylar ya da diğer koşullar nedeniyle bu beyanları güncellemeyi amaç edinmez ve bunu bir yükümlülük ya da görev kabul etmez.

Contact Us